Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak kierowca z Lublina blokował przejazd motocykliście (wideo)

Utworzony przez fierowca kat. b, 6 czerwca 2011 r. o 12:45 Powrót do artykułu
czy wolno jechać po białej lini rozdzielającej pasy ruchu, bo nie sprawdzałem, ale to jest niedozwolone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca OMEGI widać to dokładnie jechał prawidłowo czyli PRZY PRAWEJ STRONIE PASA RUCHU nie widziałem na tych ujęciach aby przejechał za linię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZE ROBIL JA BYM DOTEGO DRZWI OWORZYL JAK BY MNIE WYPRZEDZAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd tyle w was zawiści do motocyklistów - "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na całym świecie robią tak motocykliści.. ale tylko w Polsce można trafić na takich kierowców jak na tym filmiku i tych w komentarzach.. smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUZUKI bandit 1400 stan b.dobry,sprzedam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca samochodu osobowego nie popelnil zanego wykroczenia. jechal swoim pasem i nigdy podczas filmiku nie przekroczyl ZADNEGO WYKROCZENIA. Kierowca motocykla za jazde pomiedzy samochodami i nie trzymanie sie jednego pasa ruchu popelnil pierwsze wykroczenie. Za wyprzedzanie samochodow po prawej stronie kolejne wykroczenie. Za wulgarny jezyk do innych uzytkownikow drogo kolejne wykroczenie. Za tyle wykroczen powinien stracic WSZYSTKIE PUNKTY z kartoteki. Za takie zachowanie motocyklisty powinno sie ZATRZYMAC PRAWO JAZDY. Dopiero po odzyskaniu punktow karnych ponownym kursie na prawo jazdy i egzaminie kontrolnym rowazyl bym mozliwosc ODDANIA PRAWA JAZDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki Wschód " EUROPA" i Pies ogrodnika " sam nie zje i drugiemu nie da" Brawo europa PL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu kierowcy samochodu osobowego to jak bym motocykliscie za to wulgarne słownictwo charknał w ryja to by sie od charkniecia wywrocił!! Ja tak postepuje na codzien !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organista (dawca organów) nie wie ile jest pasów? Za takie wpychanie się powinien być solidny mandat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Organista (dawca organów) nie wie ile jest pasów? Za takie wpychanie się powinien być solidny mandat
I Najlepiej ten mandat wsadziłbyś sobie do kieszeni potem kupił motor i też byś tak samo jeździł bo takie jest prawo i sp....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mmmmm napisał:
I Najlepiej ten mandat wsadziłbyś sobie do kieszeni potem kupił motor i też byś tak samo jeździł bo takie jest prawo i sp....
Prawo nie powala na przekraczanie ciągłych linii, jazdę z prędkościami 150 km/h w mieście, podginanie tablic, itp. Jeśli jesteś taki "sprytny", to może zrzucisz się z kolegami na naprawę samochodu uszkodzonego przez motocyklistę przepychającego się w korku (pisał o tym jeden z forumowiczów wcześniej)? Prawo powinno dokładnie regulować warunki uzyskiwania uprawnień do kierowania najszybszymi maszynami - testy psychologiczne powinny być obligatoryjne, bo na razie, jak widać, jazda motocyklem staje się lekarstwem na kompleksy i frustracje. Stąd podgięte tablice (przecież jestem najcwańszy i nikt mnie nie złapie), stąd jazda z prędkościami rodem z torów wyścigowych po mieście (przecież jestem najszybszy i najsprawniejszy), pajacowanie w centrum miasta na tylnym kole (przecież jestem "cool" i wszystkie panny pod Plazą na mój widok mdleją), itp. A jak już dojdzie do wypadku z udziałem motocyklisty, to wielki szum, że ktoś mu "wymusił". Owszem, motocykle są wszędzie, tylko nie pod każdym kaskiem znajduje się głowa wyposażona w mózg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie taki debil zarysowal drzwi w rx300 i uciekł ,koszt 800 zł i tłumaczenie przy sprzedaży że była tylko rysa ,teraz blokuje i spycham nie przekraczać linii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...